| iDangerous a întrebat:

Stiti cumva un site de unde pot comanda revista "Curs de pictura" de la editura DeAgostini? Nu am avut timp saptamana asta sa ma duc sa o cumpar si azi dimineata am colindat tot orasul si nu mai avea nimeni revista. Dau funda pentru primul care imi da site-ul happy

1 răspuns:
| trafikantu a răspuns:

Http://blogulcolectionarului.net/......arie-2011/

Ati ratat vreun numar al colectiei? Sunati la numarul de contact : 021.401. 0888 L-V: 10-18 si info@deagostini.ro. Puteti face si abonament pentru aceasta colectie.

bafta