| Ameelia a întrebat:

sunt amalia am 9 ani si uitati-va imi jos am mai pus o intrebare sunt VESAMALIA.va rog ma spuneti povesti cu fantome. dar mai scurte. exista fantome? si ce inseamna 666?

Răspuns Câştigător
| GangstaLuv a răspuns:

Fantomele nu exista, ele sunt doar in imaginatia oamenilor.

6 răspunsuri:
| abcdefg_8927 a răspuns:

Fantomele nu exista, dar numarul 666 asa isi imagineaza oameni ca ii numarul lui dracu. asa ca sa nu crezi

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Scrii pe google povesti cu fantome.Am si eu 9 ani si nu stiu ce inseamna 666.Eu aud prin casa zgomote cand sint singura de parca tropaie cineva.

| ღdiaღ a răspuns:

Merge sa nu mai auzi daca ai un animal de companie(dai vina pe el[cand doarme el{animalul}ei ce sa faci]dar uitate in zilele cu soare pe geam si iti ai seama ca nu exista)666 e un nr. oarecare(lol)pa

| Enzio a răspuns:

666 este numarul Diavolului, eu cred in fantome dar nu prea mi s-au intamplatthinking!

| NbhdDaughter a răspuns:

Da, exista fantome, cel putin eu asa cred. Dar dupa parerea mea fantomele nu sunt spiritele mortilor, ci duhurile rele. 666 este cifra Diavolului....precum 333 si 777 sunt cifrele lui Dumnezeu.

| Ameelia explică:

Mersi de raspunsuri si punintrebari chiar auzi zgomote? si eu la fel deci 666 este numarul diavolului.