| Chivu_Teodor_2003 a întrebat:

Buna,sunt artist si as vrea sa cumpar vopsele si culori pentru pictat de calitate de sigur aa si pensule de calitate stiti de unde pot lua daca da va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta ceea mai apropiata asocie ai artistilor pictori, ei te vor indruma sau poate te si vor servi cu materialele si sculele necesare.

| darrio2007 a răspuns:

Hm! Artist ( ce pompos!) care nu stie ce si de unde ii trebuie! Mergi la un atelier de pictura si informeaza-te.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Incearca produsele de la firma Faber Castel.Sunt de calitate si au culori vibrante si intense si ofera, prin talentul tau, creatii spectaculoase si incredibile.Varul meu foloseste produse doar de la aceasta firma, si este anul 3 la facultatea de arte.Au orice produs de la pensulă, la vopsele si panza pentru pictat.Le poti achiziționa online sau din magazine precum Jambo.Meriti"a doua sansa"

| untaken a răspuns:

Cum esti artist daca nu stii de unde sa-ti cumperi vopsele si tot ce vrei tu pe acolo?