| HeiGiusyy a întrebat:

Buna sunt clasa 8a si as vrea cand o sa fiu mare sa ma fac stewardesa, jurnalista sau doctor veterinar big grin care ar fi mai buna si la care sar castiga mai mult si ce cursuri ar trebui sa urmez! pls ajutati-ma big grin

Răspuns Câştigător
| cocolino884 a răspuns:

Buna:X:X si eu imi doresc sa devin medic veterinar, deoarece iubesc fff mult animalele...Ai putea urma profilul de stiintele naturii iar apoi sa dai la facultatea de medicina veterinara.mult succes:X:X sper ca ti-am putut fi de folos:X

1 răspuns:
| NeverMore_5549 a răspuns:

Iti sugerez ca niciuna nu e prea sigura.
Sa spunem ca daca ai un loc de munca corect si igienic poti fi medic veterinar. Pentru asta nu stiu exact ce iti trebuie mai cauta pe net.