| cristinoots a întrebat:

sunt cristina din braila si as dori si eu un id ceva al unui elev oarecare din scoala 4 alexandru ioan cuza sau scoala constantin sandu aldea-braila...astept ajutor... pupici:***

Răspuns Câştigător
| Danutza_8092 a răspuns:

Eu sunt din scoala "Constantin Sandu Aldea" si daca te ajuta id-ul meu este:lipan. daniela conecteaza-mawinking
sper sa primesc funditalove struck

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Cauti preten si nu gasesti? Tate aidiurile sa ajunga la tine!

| cristinoots explică:

Nu doresc prieten dar trebuie sa dau de niste elevi de acolo...sad