| Tania15 a întrebat:

Sunt din Cluj si m-ar interesa lectii de chitara si canto.Stie cineva un link/nr. de telefon?
Nu sunt incepatoare, cant la chitara de ceva vreme.As dori sa cant la cev festival.Cum as putea ace asta? Adica:exista ceva festival unde as putea canta (melodii in engleza/romana,originale sau cover-uri,la chitara, acapella sau karaoke)?

1 răspuns:
| bbyu2 a răspuns:

Ce fel de canto? Muzica usoara sau clasic? La chitara poti apela la unul dintre profesorii de la Liceul de muzica "Sigismund Toduta". Sunt concursuri la care poti participa daca te pricepi destul de bine.