| ștefiiiiiiiiiiii a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema, bine nu pot sa i zic dilema. mi-am planificat cu niste prieteni de ai mei sa mergem la biliard in viper. Deci erau 3 baieti si o fata fata acea nu a putut veni pentru ca avea treaba. Si eu fiind singura fata de acolo am propus sa mai aduc nise prietene de ale mele. Vreau sa mentionez ca nu m`am mai intalnit cu iei i cunosc dar nu m`am mai intalnit cu ei. Si toate prietenele mele imi ziceau ca nu ma lasa nu vreau. numai o prietena de-a mea a zis ca " da vin" si a zis ca mergem peste jumatate de ora si a zis ca ma suna sau ca intra pe mess dar nu am mai vb cu ea si este deja 16:15. Cred ca ei s`au suparat ca nu am venit. Ce sa fac ajutati`ma vreau un raspuns cat mai rapid. DAU SI

Răspuns Câştigător
| ShiNee a răspuns:

E normal sa nu te duci mai ales daca nu ii cunosteai. Nu conteaza daca i-ai mai vazut in poze sau ii stii din auzite. Atata timp cat nu sunteti apropiati nu ai nici un fel de obligatie. Daca sunt baieti de treaba atunci vor intelege de ce nu ai venit, daca nu, atunci fii bucuroasa ca nu te-ai dus pentru ca cine stie ce se putea intampla, mai in gluma mai in serios. Repet nu ai nici o obligatie fata de ei. Iar daca prietenele tale nu au vrut sa mearga, nu le invinovati. Am 18 ani(deci sunt majora) si tot nu m-as duce singura cu 3 baieti pe care nu-i cunosc. (Spun asta pentru ca din poza pari ceva mai mica). In cazul in care te temi ca cine stie ce o sa gandeasca despre tine, crede-ma "balta are peste" si nu e ca si cum te-ai trezi in fiecare dimineata sa ii impresionezi si nu ti-ai facut datoria. Ai grija de tine mai intai!

1 răspuns:
| IMC90 a răspuns:

Ce biliard, tu nici buletin n-ai...
Lasa, ca ai tu timp sa cresti. Ce voiai, sa te duci de una singura cu 3 baieti? laughing