| mariacarolina a întrebat:

sunt noua pe aici cine ma ajuta...adica aici sunt cu nivele ce trebuie sa fac sa cresc in nivel? etc...

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

Sa pui intrebari clare, sa respecti regulamentul site-lui si sa raspunzi inteligent.

3 răspunsuri:
| Senorita2000 a răspuns:

Aici poti sa pui intrebari sau sa dai raspunsuri.Cand te vei hotari care dintre raspunsurile primite este cel mai folositor, in dreptul lui vei vedea o fundita de culoare gri.Dai clic pe fundita din dreptul raspunsului si o sa se faca portocalie.Cand dai fundita inseamna sa ii multumesti celui ce ti-a raspuns corect.Cu cat vei da mai multe raspunsuri cu atat iti va creste punctajul.Iar daca vrei sa vezi daca ai primit o fundita poti sa intri la raspunsurile mele si in dreptul raspunsului tau vei vedea fundita portocalie.
SUCCES!

| 12alex12 a răspuns:

Fai multe raspunsuri si intrebarifdf

| mariacarolina explică:

Multumesc