| anonim_4396 a întrebat:

sunt zodia pesti, ma cheama lavinia, trec pe a cincea si sunt ffff buna la scoala, am parul in scari putin mai jos de umeri, ochii caprui, tenul deschis: imi puteti spune ce credeti despre mine?

15 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Că eşti modestă.

| Quiss a răspuns:

Ca esti o copila naiva si ar trebui sa copilaresti decat sa pierzi anii astia frumosi pe net...

| dïïannè °↓♥ a răspuns:

Zodia pesti.hmm love struck eu zic ca este o zodie foarte temperamentala plina de iubire stii sa o arati:X daca esti buna la scoala inseamna ca esti o fata foarte desteapta...frumoasa...mult noroc in viata:Xbig hug si app in clasa a 6. a sa nu te lasi de invatat ca atunci e importantbig hug fundissa?:X:X:Xbatting eyelashes

| Vizitiul a răspuns:

Zodia, numele, aspectul fizic nu au nici o relevanta pentru mine.
Daca spui ca esti foarte buna la scoala nu am ce contesta, meriti respect pentru ca te implici in tot ceea ce priveste scoala.
Nu pot spune mai multe pentru ca nu am ajuns sa te cunosc indeajuns de bine.

| rainbowstrings a răspuns:

Wow serios? Pot să spun că. arăți ca o fată! happy

| AmokZahltag a răspuns:

"Sunt ffff buna la scoala" - esti modesta! laughing

| ღAnamariaღ a răspuns:

Draguta...Nu te schimba!
Unii baieti in a v~a iti fac complimente si nu te lasa in pace! Enervantii!
Daca esti ffff buna la scoala si asa de frumoasa cu singuranta prinzi cevahee hee glumeam esti o draguta!
:* Pup la tine!
Sper ca ti-am fost de folos!
:* Pa!

| Andreea9222 a răspuns:

Nu prea esti deloc modesta fetitzo big grin

| zizi000 a răspuns:

Ce intrebare banala.laughing
din descrierea ta pari draguta... sa o ti tot asa referitor la scoalahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Me23 Tia a răspuns:

Nu e adevarat mihaela.nu este o fata normala.nimeni nu este normal.toti suntem diferiti si unici.si asa esti si tu lavinya.esti unica si frumosa si daca tu zici ca esti desteapta asa este. dar iti dau un sfat. data viitoare nu mai spune sunt foarte buan la ceva.supe macar öamenii spun ca sunt foarte buna la... dar eu zic ca se poate si mai bine"winking. bafta in viata.

| Turquoise a răspuns:

PE a 5a?thinking da'te maica jos de acolo :-s

| laurentiu a răspuns:

Aaa ce mica esti straight face
treci a 5-a? laughing)
eu pana la 17 ani nu am stiut ce e ala net, nu mai zic calc toata ziua golaneam pe afara laughing
si eu sunt tot pesti big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da st pe a 5-a, dar scuze pentru intrebarea de mai sus, a scris-o varul meu ca sa radeti de mine, scuze din nou!