| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Tatal meu vrea sa faca un curs de instalator centrale termice.Cine este din Brasov? Exista asa ceva in Brasov? Astept un raspuns va rog mult.Si cu mai multe detalii daca se poate.Este meseria aceasta una din care se castiga cat de cat bine? Multumesc.

2 răspunsuri:
| iri a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa mearga la o firma care se ocupa de asta si sa se intereseze. De exemplu la Viessmann. Au sediul la iesirea dib Brasov spre Ghimbav, fata-n fata cu Metro. Cred ca acolo ar putea afla mai multe informatii. Altceva nu stiu ce sa iti spun, dar ii doresc bafta!

| EUSIATIT a răspuns:

de obicei aceste cursuri de policalificare se fac in cadrul ajofm deci ei anunta aceste cursuri si cine doreste poate face. cam asta e pb dar vad ca ti se da si alte pareri ia-o pe cea mai bine sau care are rezolvare