| DinaraStakhovska a întrebat:

Tocmai am primit un telefon de la compania fornetti. mi-au spus ca am castigat un voucher de cumparaturi.Pt. a mi`l trimite prin posta mi-au spus sa trimit la o adresa de mail poza cu talonul meu castigator.Va rog mult de tot expica`timi cum sa trimit poza aia prin email. Funda si restul vot.va rog mult

Răspuns Câştigător
| gigel68 a răspuns:

Faci o poza cu telefonul/aparatul foto. o descarci pe calculator. intri in mail, te loghezi, apesi compune mesaj, scrii cui vrei sa trimiti mesajul (adresa celor de la forneti) la subiect poti spune "validare premiu" scrii ceva si in mesaj (daca este gol e posibil sa nu-l trimita) dupa ce ai terminat de facut asta dai ataseaza fisier (attachments) in fereastra care iti apare selectezi poza cu talonul, dai incarcare (upload) si dupa ce ataseaza poza la mesaj, poti trimite mesajul.
ps. in caz ca ti se cer bani pentru ridicarea premiului, mai verifica o data daca ai completat vreun talon, adresa de mail si alte date despre firma. o firma serioasa nu cere bani in schimbul premiilor.

3 răspunsuri:
| enduro a răspuns:

Deci, poti sa uploadezi poza pe http://imageshack.us/, copiezi Adresa imaginii si o trimiti la adresa respectiva :D. foarte simplu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa o poza. Pune-o pe un stick sau un card de memorie. Copiaz-o pe computer si la e-mail ai optiunea de a Attachment. Da-i sa o incarce si gata.

| DoamnaGărgă a răspuns:

Http://imageshack.us/

;). cum zice enduro;)