| DinaraStakhovska a întrebat:

Tocmai am primit un telefon de la compania fornetti. mi-au spus ca am castigat un voucher de cumparaturi.Pt. a mi`l trimite prin posta mi-au spus sa trimit la o adresa de mail poza cu talonul castigator.Am scris la To:adresa de email la care trimit
la subject :Validarea premiului
Si pentru. a include poza am dat la Attach Files.Am facut bine?

Răspuns Câştigător
| Raluka133 a răspuns:

Da! dar nu fi sigura ca il vei primi stiu cum e pentru ca am primit si eu mesaje ca asta si am asteptat dar egeaba

1 răspuns:
| andreea_7870 a răspuns:

Eu am castigat un aparat si mi-a venit, deci sigur iti va veni si tie