| iLovedYou96 a întrebat:

tot eu sunt! ma joc pe Stradoll de mult timp,(nu sunt vedeta pe stradoll) dar nu stiu un lucru: cum pot face bani? am auzit ca is jocuri speciale pe stradoll in care daca faci un scor mare primesti bani dar care sunt acele jocuri? va rog sa-mi spuneti, dau funda iar la restul le dau vot folositor si intligent! va pup, bye!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna:* si eu ma joc pe stardoll. Ca sa faci bani exista 2 posibilitati. Sa te faci superstar (eu m`am facut de peste 10 ori si eu super) sau daca vrei poti sa castigi 5 bani pe zi, dar trebuie sa cheltuiesti tot in ziua in care ii primesti 4 bani. Daca nu ii cheltuiesti, a 2`a zi dispar.
Jocurile le gasesti la Dressup&Game in meniu si dai la Games.
Sper ca ai inteles:*

| cristinna23 a răspuns:

Poti fii vedeta doar 24 de ore, adica a treia zi dupa crearea contului si in ziua aia s-ar putea ai posibilitati sa ramai asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Netin 2