| Dιєиυтzα a întrebat:

Aș vrea și eu poreclă pentru o prietenă de-a mea. O cheamă Yoanna, dar nu vreau Yoannița, chestii. Fundă!

9 răspunsuri:
| andre23 a răspuns:

Iua

| ShadowXxX a răspuns:

Nana

| Bloodlines a răspuns:

Cunosc o fată. O cheama Ioana, dar toți ii spun "Ioa", "Ionu" sau "Iua". Mie mi se par stupide aceste porecle, dar poate te ajut. happy
Baftă, vei găsii tu ceva.

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Iony,oni,onix,ionix

| bigsy a răspuns:

YoNNiKKa, YoNnYcUtZA, OniKA[ asa-i zic surorii unei prietene], sau in loc de Yoanna ii poti spune 'OaNNa. fundita.

| KirigayaKirito a răspuns:

Yo Yo,Yoanina,Yonuca, Lulu, Yo -Yoana, Yohan, Yohana Yo,(daca vrei ceva amuzant puteti sa ii spuneti RUMEGUS laughing )Sper ca te-am putut ajuta cu ceva! PWP. FUNDA?

| isauranick a răspuns:

Ioni eu zic ca e okhappy funda?

| sumerutz10 a răspuns:

ANNa.Cred ca e bun. funda?

| Dιєиυтzα explică:

Ce legatura are Ioanna cu Anna [sumerutz10]?!