| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Aș vrea să mă sfătuiți. Petrec Revelionul cu o prietenă. Și aș vrea să îmi spuneți ce lucruri să cumpărăm pentru a ne distra? Cosmetice, mâncare, orice! Mulțumesc, fundă!

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Pai in primul rand sa aveti muzica de craciun pentru a simti atmonsfera de revelion. Ati putea face multe feluri de mancare, salate, prajituri, ce va place voua. Sa aveti dulciuri, biscuiti, chipsuri, pop corn. Ati putea privi un film de groaza mancand pop corn, sau privind un film de craciun. Ati putea pune muzica sa dansati, sa va faceti multe multe poze dregute in diferite haine. Ati putea sa va vobsiti mai apoi, sa va mascati. Ati putea sa va vobsiti pe toata fata, si la fel sa va faceti poze. Apoi focuri de artificii, etc. Ati mai putea sa va jucati in ceva jocuri distractive. Cred ca va fi dragut. Va doresc o noapte frumoasa si distractiva si sa nu o uitati niciodata. Succes. Pa pa