| Aundrea a întrebat:

Acum ceva timp am gasit un fel de test pe Facebook. Erau niste intrebari si erau pe etape.nu trebuia sa o iei in fata. Si la sfarsit. dupa ce pusesei numele, numerele si ce mai era acolo. iti dadea raspunsurile la sfarsit. Ceva de genul "persoana pe care o iubesti: X", "Prieten adevarat: Y" (dupa ce scrisesei in etape... happy Cine il stie si poate sa mi-l dea si mie? puppy dog eyes Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| BarBye a răspuns:

Asta e http://www.slideshare.net/......ion-950766

| Aundrea explică (pentru BarBye):

Da. Multumesc Mult! >big grin

| BarBye a răspuns (pentru Aundrea):

Cu placere! Ma bucur ca te-am putut ajuta si ca raspunsul meu a fost de foloshee hee