| Ghosts a întrebat:

Acum o saptamana mi-am cumparat un lg cookie fresh... am o problema cu navigatorul...cand vreau sa intru pe un site ma pune sa scriu pe ce site sa intru si scriu cum ar fi google.ro si imi spune RESPINS DE FDN! ce sa ii fac funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| lixu16 a răspuns:

Din cate stiu eu acest telefon desi are browser nu prea merge ok pe net` deoarece nu dispune de 3 G si mai ales de suport flash.Cauta pe site-ul lor original (LG ) mai multe informatii si vezi daca exista vreun program care sa iti permita rlarea programelor pe net. Asa pateam si eu cu un Samsung s 5230 se concta foarte greu iar pe vestitul youtube mergea rareori din pricina unu asa zis TAMPON o aplicatie din telefon care intermedia si uneori prelucra comenzile data catre browser-ul nativ al telefonului.