| bernaaaaa a întrebat:

BUNA TPU! ajutati-ma si pe mine please...Azi ma duc la teatru si nu stiu cu se sa ma imbrac dati-mi si mie niste idei, cum sa spun, cum va imbracati voi la teatru de obicei? cel care ma convins sa ma imbrac cum a zis el/ea primeste fundita! atentie! sunt fata...

Răspuns Câştigător
| ĄĿiŒ a răspuns:

Imbracate cu ceva lejer pentru a nu te incomoda, niste blugi, o bluza mai speciala sau o fusta nu prea eleganta sau pompoasa tonguehappy dupa mine nu trebuie sa te ingrijorezi foarte tare pentru tinuta ci cum te vei simti happy

3 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Cum iti sta tie mai bine punct.

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

O pereche de blugi, niste cizmulite de toamna, o bluzita mai grosuta si o vestuta(ar fi misto una cu blanita), un lantisor si cam atat.Nu exista outfit-uri speciale pentru tatru imbraca-te cum te simti tu mai bine.