| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Am 2 intrebari mari si late. Cred ca am m-a intrebat asta dar mie nu imi apare oricum daca mai e o data imi cer scuze
Vreau sa stiu cate tipuri de specializari pentru medici sunt si ce fac acestia. De exemplu
Medic anestezic - este acel medic care face anestezii.
Si. daca sunt la profil de filologie as putea sa ma fac medic?
P.S: Fara site-uri
funda

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

NU. Lasa povestile. Daca tu esti in liceu si faci confuzia intre anestezic si anestezist... si eu visez sa zbor in spatiu. Doar ca visul meu e mai aproape de a deveni realitate.