| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 pisici si una ma tot linge peste tot pe ureche, pe gat, pe mana, pe haine. Oare dc?
P. S.:Amandoua nu sun t cu mama lor si sunt fete.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori ii place gustul pe care il ai, sau probabil s-a indragostit de tine.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Simte nevoia de afecțiune și te place în mod special. Mama are un pisoi cu vârsta de 7 ani care, atunci când sun la telefon și vorbesc cu el, se alintă de telefon.
O zi cu zâmbet să ai!

| Tsunade99 a răspuns:

Stiu eu happy!
Am citit intr-o carte, te linge deoarece ii place de tine si te considera un fel de mama a ei si asa ii facea mamei ei cand ii dadea lapte.

| wPapy a răspuns (pentru Tsunade99):

Sa o las sa ma linga?

| Tsunade99 a răspuns (pentru wPapy):

Daca vrei sa te linga poti sa o lasi. Nu cred ca e ceva rau in asta.

| RyugaHideki a răspuns:

Awww