| anonimabubulina a întrebat:

TPU am auzit pe cineva ca Lady Gaga a spus la tv ca o sa moara si avea bube pe fata, si era cheala si canta la pian, este adevarat, cine imi da video Funda. Urgenttt!

4 răspunsuri:
| oAnna a răspuns:

Daca era adevarat, trebuia sa fie o ''top stire '', sa fie publicata in orice ziar si pe toate programele de stiri etc., eu de exemplu nu am auzit inca, si au mai fost glume de astea de prost gust de'ale americanilor, cum ca JB este pedofil etc.

| Andreea97_9961 a răspuns:

Nu stiu daca e edv daca chair daca e nu exista video laughing rolling on the floor `

Daca chiar asa e inseamna ca e super.
Pentru mine.

| anonimabubulina explică:

Draga andreea97 nu mai rade ca proasta ca am vazut video pe net