| MRmariusica a întrebat:

Am facut un server de cs si am vrut sa ma pun admin... Am intrat in cstrke/addons/configs/users.ini deoarece este server ammx mod x big grin.
Am luat exemplul de acolo am pus numele, parola, accese etc.
cu " " toate.
Si cand intru pe server nu merge ....Nu imi apare ca sunt admin nu imi permite comenzi.sad
Cand am intrat pe server am scris setinf_pw si parola, am mai incercat si rcon_password si parola, nimic. sad sad
Ce pot sa fac? sad

1 răspuns:
| Moga_Alexcs_1999 a răspuns:

Uninstall and reinstall.