| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor la pandanda...imi puteti spune daca exista haine pentru. panda normali la magazine in pandanda? fara hainele pentru. cei care platesc bani adevarati.

5 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Iulia,

Din pacate din cate imi amintesc eu nu exista haine pentru cei care nu sunt membrii. Erau mai demult chiar atunci cand s-a deschis site-ul. Atunci era versiunea BETA si nu existau membrii care trebuie sa plateasca deoarece vreoiau sa adune cat mai multi jucatori. Asta a fost cu ani in urma.

Pa, pa

| TheNinthKoopa a răspuns:

In catalog? cauta ca sunt si pentru normali si pentru membri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista dar nu sunt prea multe de cumparay...de exemplu acum poti sa iti iei doar o minge iar vara cred ca poti sa iti iei mai multe...

| marynelaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Spuneti-mi si mie cum se cheama acele magazine

| Andriiiiiii a răspuns:

Ba sunt haine pentru cei care nu sunt membri dar sunt putine.
Trebuie sa le cauti bine au eticheta pe care nu e semnul ala de V. I. P.
Fundita te rog.
Apropo vezi ca a aparut o minge de fotbal pe care s-o ti in mana dar nu are semnul de jucator normal dar poti s-o cumperi.Succes!