| WhoCares a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor urgent plz azi am fost etichetata pe facebook intr-o filmare porno sau pagina nici nu stiu si de atunci imi apare din 5 in 5 secunde pe perete in care eu etichetez prieteni din lista mea si nu stiu ce sa fac am dat remove tag sterge tot, iar acum nici nu mai pot sa intru, cand dau pe facebook imi intra direct pe o pagina +18, deci in concluzie nu pot sa sterg nici contul pentru ca nu pot sa intru.Va rog ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| CharlieHarper a răspuns:

Efectiv îți apare o imagine xxx fără nici o altă opțiune? Dacă-i așa chiar că-i mai bine să-ți faci alt cont.

| zubby05 a răspuns:

Ai incercat sa schimbi parola?

| BiaLoveBubu a răspuns:

Fa-ti alt cont si uita-l pe-ala.