| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de provocari pe care sa le fac. Vreau sa fie maxim 10-25 dar sa nu fie extrem de nebune, gen: sa te dezbraci, sa saruti pe persoana.... Cine da cele mai bune 10-25 provocari o sa primeasca FUNDA.
Astept provocarile!

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Orice ai face gandeste-te la fapte bune, nu la glume proaste.

| sir sanjei a răspuns:

1. Suna la interfon la o persoana invalida si fugi
2. Sparge un geam la sectia de politie
3. Incendiaza un cos de gunoi in fata pompierilor
4. Mergi la morga si joaca prinsa cu cadavrele
5. Cauta un bloc cu lift, astepti sa urce cineva in lift si incepi sa te besesti. Efectul maxim este sa fie o besina puturoasa!
6. Fa un cacuta si dati cu el pe haine. Mergi astfel imbracata in tramvai.
7. Mergi la farmacie si cere otrava pentru un membru al familiei
8. Pune un anunt la matrimoniale. Pune numarul de telefon al mamei tale.
9. Du-te la biserica cu o ranga si incearca sa spargi cutia milei.
10. Fa pisu in chiuveta de la bucatarie de fata cu parintii.
11. La scoala in timpul orelor incearca sa guiti(faci ca porcul)

| Calin_Alexia_2001 a răspuns:

1. Tipa pe geam "Sunt Gay.
2. Spun ei mamei tale sunt însărcinată sau unei prietene
3. Spun ei unei persoane dragi ca ai inceput sa joci Balena albastra
4. Du-te la o farmacie si cere prezervative
5. Du-te la o fata pe strada si zi ca esti lesbi
6. Sărută o persoana din clasa ta sau random
7. Fa o poza in aproape dezbrăcat si pune-o pe un site de socializare
8. Suna o persoana si fa-i declarații de dragoste
9. Bate pe cineva