| Maria_Ileana_1999 a întrebat:

happy Am nevoie putin ajutor, vineri seara am vazut ca la un show obisnuit(e pe cartoon net work in caz ca nu stiti) a aparut editia speciala de halloween partea a treia si voiam sa vad toate editiile doar ca nu am gasit prima parte(adica nu cea din episod ci prima editie care au facut-o) dar in rest am gasit partea a doua. Am incercat sa caut prima parte dar n-am gasit decat trailere, sneak peek-uri si filmulete care aveau cateva imagini din acel episod dar nu erau de 10 minute sau complete. VA ROG DIN SUFLET SA-MI DEA CINEVA LINK SAU MACAR SA-MI SPUNA UNDE POT SA GASESC EPISODUL INTREG! V-as fi recunoscatoare rasplatindu-va cu o fundita multumesc ca m-ati ascultat happy :3 :*

2 răspunsuri:
| marianrus75 a răspuns:

Pai poti sa cauti pe site-ul cartoon network... Cred ca te-am ajutat cat de cat, Funda?

| Maria_Ileana_1999 explică (pentru marianrus75):

N-am gasit decat partea a 3-a -_-