| Skumpik2013 a întrebat:

Buna TPU am nevoie sa sparg o adresa de yahoo messeger, dar nu stiu un program bun de descarcat.Ma poate ajuta cineva cu un program bun dar care sa nu coste cand il descarc.Dau fund celui care imi da cel mai bun program!

6 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Tu chiar crezi ca esista un program in care bagi ID-ul si apoi apesi butonul "sparge parola" si gata? Nu exista asa ceva, si faca cunostinte in domeniul IT, nu ai cum sa spargi un ID.

| MihneaIsBack a răspuns:

Nu există așa ceva.

| Bunocul a răspuns:

Daca victima intra de pe PC-ul tau i-ati un keylogger, daca nu, nu ai ce face.
Link pentru keylogger : http://www.refog.com/ro/keylogger.html

| Soldatul a răspuns:

Nu exista asa ceva, insa exista un hack numit keylogger cu care poti afla toate parolele ce sunt utilizate pe un computer.

| hardys77 a răspuns:

Au trecut vremurile in care spargeai parolele asa usor. acum doar cu keylogger cum a zis Soldatul. si mai exista alte metode dar trebui sa intre de pe pc-ul tau.Si ca sa folosesti keylogger iti trebuie ceva experienta.