| mihai1353 a întrebat:

...am o curiozitatebig grin. daca ma rad cu bigul parul creste mai des..mai mare si mai gros? uni zic ca va creste mai des si mai gros si mai mare alti zic ca va creste doar mai gros..alti zic ca va creste mai mic si mai rar straight face si nu gasesc nici pe net ceva site oficial unde sa spuna...astept raspunsuri de la cei care cunosc fenomenul.din proria experientawinking

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Parul creste mai repede, nu creste mai gros

| andru10best a răspuns:

Creste mult mai gros si categoric mai des. Experienta proprie!

| Dani010 a răspuns:

Creste repede si se ingroasa parul depinde de cat de des te faci