| Danyel129 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.Cine stie care i cel mai bun metin? Va rog sa-mi ziceti sau sa-mi lasti link.

3 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Daca ar fi un metin2 non-stop ala ar fi metin2RO
Daca vrei unul care sa cresti repede si e mediu(nici greu nici usor)ala ar fi metin2GX :p (ca gx este si metin2tim si metin2fun)

| OoOMARIUSOoO a răspuns:

Metin2gx clientul in poti lua de pe www.metin2gx.ro e super intra pe sv 3(o sa ma gasesti acolo ma cheama RaZzZoR)

| CM7YRE a răspuns:

Nu exista "cel mai bun metin" ci, sunt mai multe metin-e bune.