| Frau a întrebat:

am o intrebare pentru cei care joaca ourworld. cum imi fac propriul meu crew?big grin dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LizaGirl a răspuns:

Buna eu joc Ourworld, sunt la levelul 81si ma numesc in joc LizaGirls happy pai crew iti faci daca te duci in electric avenue la in crews control, si dai pe baiatul ala cu semnul intrebari sus care se numeste Melvin dar nu poti sa iti faci crew daca nu esti la levelul 25 sau mai mhoolt de levelul 25 happy STII SI EU AS VREA SA IMI FAC UN CREW dar este rau ca costa 50 gems crying...sher ca ti-am fost de folos, fundita? happy

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Cand ai o problema pe ow apeleaza la mine laughing

| Frau explică:

Taci mai copile laughing