| Florinaaaaaaaa a întrebat:

am o intrebare pentru voi si vreau sa imi raspundeti repede si sincer pentru.ca primiti FUNDA! Stiti...am urmarit toate episoadele de la fermier caut nevasta dar...la ultimul episod am adormit sa fiu sincera si vreau nespus de mult sa aflu cine cu cine a ramas! Va pup si cine imi da primul raspunsul primeste fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Pai cornel si marilena au rama impreuna, adica au fost cei mai stabili ceilalti au zis ca raman doar prieteniwinking

:*:*
vezi ca asta seara incepe o noua serie fermier caut nevasta

vizionare placuta >big grin

1 răspuns:
| haiZI a răspuns:

Iulian Micu si Estera Nistoroiu s-au logodit la "Fermier. Caut nevasta.pa