| TheMimy a întrebat:

Buna tpu.Am o mare problema.Eu am cartela pe Vodafone, si mi-a aparut un mesaj cu un concurs, eu sunt cam curioasa deci am participat.In mesaj spunea ca este cost 0.Deci am inceput, mi-a dat niste intrebari si am raspuns la ele. Apoi dupa ce am terminat toate intrebarile mi-a trimis un mesaj cum ca sa mai incerc si ziua urmatoare(spunea cost 0.99 euro)si eu n-am mai vrut dar nu pot sa dau inapoi, costul creste pe zi ce trece, acum trecuie sa dau 4 euro, deci daca tot asa o va tine nu stiu ce sa ma fac
Pont:cei care miau trimis mesajul aveau numarul 310
Va rog spuneti-mi cum sa anulez asta, va rog mult de tot, e o urgenta
Dau funda repede

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Da mesaj STOP la 310, scris exact asa, cu litere mari. daca continua suna la *222, la relatii cu clientii, vorbeste cu un operator si spune-le sa opreasca ei