| xenonNDR a întrebat:

Buna TPU.

Am o porblema si sper sa imi raspundeti cat se poate de repede.

Un prieten are firma de hosting iar eu il ajut cu design-ul si forumu-l. Azi lucram la forum, toate bune si frumoase...
Pana cand, de odata nu imi mai mergea nici CPanel nici datele ftp. Am intrebat pe alt cineva daca ii merge si mi-a spus ca ii merge. Ce as putea sa fac sa mearga din nou? Cel mai bun raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| matrixismyname a răspuns:

E posibil sa-ti fi dat BAN pe IP serverul.
Incerca sa vorbesti cu adminul (prietenul tau) sa verifice, sau schimba ip-u si incearca sa te conectezi iar, daca nici asta nu merge asteapta 24h ca poate e temporar banul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru matrixismyname):

Matrixismyname, Am citit mesajul in privat si nu stiu daca pot tirmite eu mesaje private asa ca uite id meu : rapp_xenon

| Veromon a răspuns:

Daca ai backup e simplu, amicul cu serverul iti recreaza contul din nou si importi arhiva si totul e ok. Probabil a facut el ceva pe acolo si a sters contul tau. o fi vrut sa faca altceva. Daca nu ai backup, trebuie sa vorbesti cu amicul sa caute pe hdd unde ai avut tu datele, daca a sters tot e de rau. nu prea mai ai ce sa recuperezi! Oricum, e imposibil sa nu ai backup, nu?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Veromon):

Nu Folosim Conturi Diferite E Acelasi Cont Si Cand Sa Intamplat asta el era offline big grin!