| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si relatiile noastre s-au mai racit(am nimerit in licee diferite, nu ne-am mai vazut asa de des etc) si vreau sa stiu cum as putea sa-i devin din nou prietena buna? Am incercat sa ne mai intalnim(dar ea e foarte tacuta, asa a fost dintotdeauna, nu scoti 3 cuvinte de la ea) si vreau sa stiu cum as putea sa fac sa devenim din nou ca inainte apropiate?
Multumesc.

1 răspuns:
| zuzualina a răspuns:

Iesiti mai des, dar nu intalniri de genul „ ce faci " sau mai stiu eu ce, incercati sa mergeti la shopping impreuna, sa mergeti una la casa celeilalte chestii de genul ( daca intelegi la ce ma refer ).
Sper ca te-am ajutat.