| T0xikBarbie a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. Am intrat, normal intr-o zi si am cautat la Chat o prietena ca sa vorbim dar nu mi-a aratat-o. Apoi am cautat-o la Search si nu am gasit-o. Apoi mi-am amintit ca aveam un comentariu de la ea la o poza si am intrat, dar nu imi arata profilul ei, ca si cum si-ar fi sters contul, dar la altii apare. Am vorbit cu ea, si ea mi-a spus ca m-a cautat si ca nu am aparut nici eu la ea. Nu am dat nici una dintre noi unfriend/block. Stiti cumva ce s-a intamplat/cum pot rezolva? funda. happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In prieteni o mai ai?
FACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings?tab=blocking in dreptul la -> Lista de restricţionări... click pe Editeaza Lista (dreapta sus) -> Persoane si aplicatii blocate -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa-l ai la prieteni)
Acelasi lucru trebuie sa faca si prietena ta!

| T0xikBarbie explică (pentru neluL):

Multumesc frumos! happy

| neluL a răspuns (pentru T0xikBarbie):

Cu placere! bye, bye wave

4 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Daca nu i-ai dat tu block, inseamna ca ti-a dat ea. Simplu.

| Sixx13 a răspuns:

Probabil e o eroare de la Facebook, asteptati...