| Ralucaaa6 a întrebat:

Buna TPU happy! Am primit doi motanei care au doar doua luni love struck ...Problema e ca nu stiu ce nume sa le pun happy ...Nu as vrea clasicele nume "Tom" sau "Tomy", imi dati si mie cateva nume de motani? Funda kiss

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Mai jos ai o lista cu nume :

- Bijou
- Tanu
- Toto
- Riko
- Beily
- Chasper
- Charlie
- Eduard
- Felix
- Pufulete
- Pufisor (Pufy)
- Cuckie
- Dusty
- Nero
- Oscar
- Patty
- Pompi

Si cam atat. Recunosc ca unele le-am mai luat de pe site-ul asta unde sunt foarte multe nume, sigur iti va placea macar 1 : http://www.e-pets.ro/nume-pisici/pagina-1 Uita-te la genul masculin.;]

Pa-pa!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totto si Tiby, zic si eu.laughing

| rutanklan a răspuns:

Butch! Sylvester, meathead, Lightnin, topsy, Toodless, Cousin muscles, cousin george, Mommy two shoes si preferatul meu Oligodendrogliospasmofiliologie.

| Ralucaaa6 explică (pentru rutanklan):

Am impresia ca tu iti bati joc de situatie..."Oligodendrogliospasmofiliologie." serios? straight face

| loma a răspuns:

Nu trebuie sa ceri nume la alti... punele un nume care ii caracterizeaza.de exemplu pe pisoiul meu marin fiinda imi aminteste de o persoana draga happy dar daca vrei idei citeste asta :pantalonas pusi, marin, pofosenie(pufy), domnul chat, de asemenea le poti pune si nume de persoane... sper ca te-em ajutat

| crazyvioletflame a răspuns:

Gasesti o groaza de nume pe : animale.ro nume pisici. Funda? big grin

| XSnugleBug a răspuns:

Poi:
1.Joyk/i
2.Zim
3.Ree
4.Biv
5.Meep
6.Meow
7.Xil
8.Sorly
9.Xeno
10.Coco
11.Joker
Daca nu iti plac spune-mi si iti voi mai da...(funda?)