| Andreutaionela a întrebat:

Am si eu nevoie de niste trucuri de magie, cum se fac, sau cu hipnotizatul, cum sa fac?
Funda

5 răspunsuri:
| Radu0721 a răspuns:

Ce Crezi Ca Stiu eu trucuri? :]]

| Alexandrughita a răspuns:

Nu-ti recomand hipnoza. Eu am incercat sa invat din carti, si am citit multe exemple, daca nu esti foarte bun in chestia asta, doua-trei cuvinte ii pot ramane in subconstient si ii pot face rau celui hipntizat. E multa teorie. Iti recomand sa faci faci asta daca iti doresti cu adevarat doar supravegheata de cineva. Succes

| Liwyu a răspuns:

Uite aici unul simplu:) http://m.youtube.com/watch?v=tOvQgVkJnFU

| SVlad a răspuns:

DLI.ro

| enonimox a răspuns:

E o carte de a lui iozefini costa 40 lei si o comanzi pe net are si un cd care te invata sa faci, sunt si usoare si grele depinde ce intelegi tu