| Alii26 a întrebat:

am vazut pe multe hi5`uri ca multi si-au facut ca un fel de tabel la sectiunea 'despre mine'. Acolo scriau despre care este mancarea lor preferata, ce inaltime au, care este culoarea ochiilor, culoarea parului...si tot felul de chesti din astea. Sper ca ati inteles la ce ma refer ca nu prea am fost explicitasad, dar eu sper ca va dati seama despre ce este vb happy. As vrea sa imi fac si eu tabel ca acela dar nu stiu cum.Ma puteti ajuta sa simi spuneti cum se face.

dau fundita.multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar asa greu:))? http://droogulfetelor.hi5.com uite! intra pe al meu si imediat dupa sondaj scrie mare "Take Survey" dai clic pe el.completezi acolo dai Submint, apoi copiezi codul si il pastezi la "About Me"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar asa de greu? http://droogulfetelor.hi5.com uite! intra pe el meu si imediat sub sondaj, scrie mare "Take Survey", dai click pe el completezi alea, apoi dai Submit, copiezi codul si il pastezi la About Me.