| k0sTy a întrebat:

Bună TPU... Am şi eu o întrebare. Cum pot să folosesc vivaSMS că mi-am făcut cont acum 2 zile şi nu primesc nici-un SMS pe telefon... Cine îmi poate explica are fundiţăăă big grin

5 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Normal ca nu merge, nu sunt site-uri din care sa faci bani. Si daca sunt cateva acolo, in 10 ani probabil strangi 2-3 euro laughing.

| CBits a răspuns:

E o mare teapa...

| k0sTy explică (pentru CBits):

Deci nu merge vivaSMS?

| CBits a răspuns (pentru k0sTy):

Nu merge e un scam ...asa mai adauga la baza de date niste adrese de mailuri si numere de telefon...