| lollypop14dragutza a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.in primul rand as vrea sa imi iau niste haine si mobila pentru sims 2 am sims2 season, pet si glamour life stuf sunt toate cumparate, zilele trecute am puat dupa net ceva cuafuri si mobilier dar nu au aparut in sims nu stiu de ce, si niste glosuri ele au aparut dar nu le pot folosi iar nu stiu de ce. Dace stiti imi puteti spune va rog foarte mult, si daca stiti siteuri bune de descarcat va rog sa-mi dati si mie. Cel mai bun rasp si cine da cele mai multe siteuri primeste vot si funda iar cel care da mai putine doar vot.pls repede mersi.va pup pe toti

1 răspuns:
| BogdanNKAMihai a răspuns:

Hei, sumt Bogdan
Am jucat mai multe versiuni de sims
Stiu foarte multe in special despre sims 3
la sims 2 pentru add-onuri poti cauta pe freshprince creations
Link add-ons: http://freshprincecreations.com/downloads.htm
DE aici iti poti luat add-onuri pentru sims 2 cat si sims 3