| Marina_4164 a întrebat:

Am si eu o problema...

Mi-am schimbat de curand parola de la mess si nu mai stiu cum este...
Stiu care este parola da nu stiu cum sa o scriu...Am uitat cum am scris-o

Lasati-mi un masaj pe privat daca vreti si va dau parola sa imi scrieti mai multe moduri plss...

Dau fundita+vot

Ms...:*love struck

4 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Poate ai scris ceva cu tz sau ca sau y... daca vrei pot incerca.

| WeeD a răspuns:

Da e in chineza?

P.S.tongueoate cand ai bagat parola ai apasat din greseala o tasta.

| 21ACCESS a răspuns:

Vezi poate ai scris cu caps lock-ul activat si scrii parola automat cu litere mari. incerca sa scrii parola cu majuscule

| milom a răspuns:

LOL.

nu cauta sa gasesti "parola de mess", aia e parola de pe yahoo.com - de mail. mergi la yahoo.com si vezi ca exista moduri in care ti-o poti recupera - intrebare de siguranta, trimisa la alta adresa de mail etc.