| KaterinaPetrova a întrebat:

Buna TPU.am un punct de grasime pe piept cam de 2 ani asa.cum pot scapa de el.nu ma doare, mananca sau altceva doar ca vreau sa scap de el.rog seriozitate.va multumesc.

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Si eu am auzit ca trebuiesc sparte cu acul aceste pungute de grasime.

| andreisandu28 a răspuns:

Salut,asa aveam si eu cand eram mai micwinkingdar acum nu mai am tu poate esti mai grasuta sau de la vant... sper ca te-am ajutat! funda?big grin

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te duci la un dermatolog.Iti va da acesta ce ai nevoie happy...Multa bafta happy Sper sa rezolvi problema :*