| ѕωєєт a întrebat:

Am un samsung corby S3650 si sunt pe vodafone. Eu vreau sa trec pe orange, dar telefonul este blocat pe vodafone. Stie cineva ce cod trebuie introdus?

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Trebuie sa te duci la Orange si sa il deblochezi. In 2 zile iti trimit pe mail codul. Trebuie sa apesi de vreo 3 ori #, de vreo 2 ori * si nu mai stiu. Eu am facut asta acum 1 an.

1 răspuns:
| klaudytza a răspuns:

Tre sa te decodezi trebuie sa mergi la ei (la Vodafone) si ei til decodeaza tell-ul
funda...happy plzzz