| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum nu foarte mult timp o poza pe facebook cu un baiat(care nu era real) care intr-o parte avea barba si arata a barbat si in cealalta jumatate a pozei fara barba, unde arata ca un copilas.As ramane super recunoscatoare celui care ma va ajuta sa o gasesc.Multumesc.Fundita.

4 răspunsuri:
| Anda1708 a răspuns (pentru IuseinLavinia):

Nu asta cautam, in poza omul nu e real. Oricum, mersi.

| IuseinLavinia a răspuns:

Te-am inteles, jumate este asa jumate asa cauta bine ca eu am gasit ceva in genul! :*

| Anda1708 a răspuns (pentru IuseinLavinia):

Cred ca m am exprimat gresit.Era o imagine impartita in 2 intr o parte era desenul cu baiatul cu barba si in cealalta parte era tot el dar fara barba.