| Didi908 a întrebat:

Am vazut emisiunea de pe protv cu " Mos Craciun exista" impreuna cu frattele meu mai mic! Am vrea si noi sa il sunam pe mosu' dar nu stiu nr-ul de tel la care sa sun! Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Copiii care vor sa vorbeasca cu Mos Craciun trebuie sa lase, pana joi, 25 noiembrie, un mesaj la numarul de telefon 031.82.53.888, care sa contina numele, varsta, orasul si nr. de telefon unde pot fi contactati, ce isi doresc de la Mos Craciun si un mesaj pentru Mosu` in care sa ii explice de ce merita ei sa vorbeasca cu el.
asta am gasit pe protv.ro:d

4 răspunsuri:
| lorrenush a răspuns:

rolling on the floorpovesti de adormit copiii!

| MistiqueAngeL a răspuns:

Nu suna de geaba:p.

| LalLyBoOmD a răspuns:

Nu oricine poate sa vorbeasca cu el, (si eu m-am uitat laughing ) cred ca doar copii saraci, nevoiasi pot vorbi si poate primesc de la el si cadourile (nu sunt sigura) pentru ca na ce sa faca cu toate jucariile alea laughing? fundita? straight face Auzi, ti-ai facut tema la mate?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Am auzit ca Mos Nicolae ii are numarulwinking
Intreaba-l pe el happy