| shawol a întrebat:

Are cineva jocul Top Girl pe telefon? Eu am telefon cu Android. Eu stiu ca un joc trebuie descarcat si apoi transferat pe telefon. Are cineva jocul pe calculator ca sa mi-l trimita si mie? Daca da, adaugati-ma va rog pe mess si anuntati.ma. E urgent!
Id-ul meu: lavylavutza_98@yahoo.com
Multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu il descarci din Play Store? Nu ai nevoie decat de o conexiune wireless.

| shawol explică (pentru suntserios):

Nu reusesc. Poti sa il descarci tu si sa mi l trimiti pe mess? Te rog :*

| suntserios a răspuns (pentru shawol):

Cum sa nu reusesti. Intri de pe telfon in Play Store, dasi search dupa Top Girl si dai install si gata. Fara alte complicatii.

| shawol explică (pentru suntserios):

Nu pot intra pe telefon. Nu imi merge internetul. Tu nu poti sa il descarci? Sau iti cer prea mult?