| Maryo1o1 a întrebat:

Buna TPU as avea nevoie sa aflu parola la un id de mess al unei fete care are o mare problema.Cine ma poate ajuta? Gratis daca se poate. E foarte urgent fata ar putea muri. Daca este cineva care ma poate ajuta-ma poate contacta la id maryo_maryo_95 PS:Suzati categoria dar e cea mai polulara si vreau neaparat parola ei.Nu raportati va rog.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ok.

12 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu ai cum sa spargi parole. Nu exista nici un program pentru a face asa ceva. Si daca te-ai fi gandit, i-ai spune fetei ca daca si-a uitat id-ul de messenger sa dea la ''forgot my password''. Nu e greu.

| Maryo1o1 explică (pentru Konata):

Nu sia uitat parola. E ceva f important si stiu ca merge pentru ca mia domonstrato unu' dar cere 20 de euro pe parola si n-am banii astia.Ala a spart parola in ochii mei dat nu stiu cu ce program.

| Konata a răspuns (pentru Maryo1o1):

Atunci de ce vrei sa intri in id-ul ei? pana la urma nu am inteles ce vrei. Ori vrei sa o salvezi, ori vrei s-i spargi parola dar nu am inteles de ce.

| Maryo1o1 explică (pentru Konata):

Ea a plecat nu stiu unde si cred ca vrea sa se omoare si nu stiu unde e ii aflu parola sa vad unde s-a dus poate avb cu cineva.

| Maryo1o1 explică (pentru Maryo1o1):

Poate sa fie si cu bani dar nu mai mult de 5 euro pentru ca nu am mai mult momentan.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Ca să nu mai spun că, ce vrei tu este ILEGAL!

Toate cele bune.

| Maryo1o1 explică (pentru bursuc001):

Ok am sa tin minte oricum am gasit cine sa ma ajute. Nu mai am nevoie.

| Maryo1o1 explică (pentru bursuc001):

Tiam dat funda pentru ca mi-ai zis capot fi suspendat, nu stiam asta.Multunesc peentru informatie.

| bursuc001 a răspuns (pentru Maryo1o1):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

Pentru detalii vezi Regulamentul şi "Întrebări frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Acolo se explică ce anume ai voie să postezi şi ce "reguli" trebuie respectate în cazul unei postări.

Toate cele bune.

| bursuc001 a răspuns (pentru Maryo1o1):

Ok.

| Purec a răspuns:

Lasa fata in pace obsedatule

| Maryo1o1 explică (pentru Purec):

Da ma sa o las sa se omoare.Destept mai esti.

| Purec a răspuns (pentru Maryo1o1):

Eu cred ca esti obsedat de ea si de asta vrei parola ei happy