| delyanebunatika a întrebat:

Buna TPU.As avea o rugaminte la voi.Va rog frumos eu nu prea am talent la povestit as vrea ca cineva sa imi scrie o poveste cu ideea principala:Era o fata si s-a suparat pe colegii ei si dupa a luat un cutit la scoala si a incercat sa isi taie venele. cineva a gasit-o si o incercat sa o opreasca.A dus-o in sala de clasa si ea iar a disparut si s-a aruncat pe scari si dupa iarasi au salvat-o colegii si la urma s-a dup afara si s-a aruncat in fata masinii si niste fete i-au gasit telefonul si i-a sunat parintii.ei au dus-o la spital unde a inviat si dupa parintii nu o mai lasau la scoala ea fugea si la sfarsit spun ca parintii au lasat-o la scoala unde a intalnit un baiat pe nume(puneti ce nume vreti) si dupa nu a mai incercat sa se sinucida am nevoie urgenta de aceasta poveste va rag dar sa fie putin mai lunga..primiti vot+fundita.

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Era odata ca niciodata o nebuna care nu aprecia ce are si tot incerca sa-si ia viata, fiind prea egoista sa se gandeasca la prieteni/familie.Mai mult, nu a intersat-o ca avea prieteni care tin la ea si nu vor sa o lase sa moara, fiind fericita doar cand si-a gasit ****. Dupa ce a gasit ce a vrut, aceasta kamikaze a renuntat la profesia ei cu origine japoneza.

Si au trait fericiti [...]

| delyanebunatika explică (pentru Hirako):

Ce este unde ai pus stelutele?

| Hirako a răspuns (pentru delyanebunatika):

Organ genital masculin.