| RedRoses a întrebat:

Buna TPU.As dori sa ma ajutati cu niste idei.In vara aceasta imi vin 2 verisoare din Franta:Kim(7 ani) si Karla(3 ani).As dori sa ma ajutati cu niste idei: unde le-as putea duce,ce sa facem, ce sa ne jucam.Am multe idei, dar poate voi aveti ceva mai deosebit.ASTEPT IDEI! Funda pentru cele mai distractive si amuzante idei!

Răspuns Câştigător
| Future1234 a răspuns:

Sa va duceti la un suc..Sa le arati cum e sa mergi la o fantana din oras si sa te bati cu apa..Sa pui pe youtube karaoke si sa cantati impreunarolling on the floor.Dar daca sunt mai mici..adik cea de 3 ani.Dai barbiile tale si va jucati dea...profesoarele?hee hee.o sa vezi tu.o sa-ti vina pe parcus..depinde ce le place cel mai mult sa facarolling on the floor.[P>S: mergeti la mc si indopativa cu dublu cheeseburgerrolling on the floor]

3 răspunsuri:
| G30rGe a răspuns:

Depinde unde locuiesti tu.
Eu ti-as recomanda "Castelul Bran","Cetatea de la Rasnov" s.a.m.d
Sunt mai multe dar ti-am zis unele.
Deci merit Funda?

| Tarra a răspuns:

Prima oara in parcul de distractii poate in "terra parc" sau in alte parcuri dar nu asa de periculoase, mai va odicniti mancati, ii cumparati ceva, ziceti poezii compuse de voi dar nu le scrieti cred ca nu sunt la scoala.Sa le faci poze, va jucati impreuna cu orce, poate la mai zici si tu un mit peacolo dar nu sa le chiar inspaimanti, dulciuri de pofta lor si ce le plac lor sunt foarte multe!

| Nolkyz a răspuns:

Ar fi drăguţ dacă ai putea să le plimbi prin ţară. Sunt atâtea lucruri minunate de vizitat, sigur nu aţi regreta.