| Trissy1 a întrebat:

As dori sa ma înscriu la cursuri de actorie și voiam sa va întreb dacă e un domeniu bun și. Cam ce știți...

3 răspunsuri:
| Smileygirl23 a răspuns:

E un domeniu in care putini si evident, cei mai buni, au sanse, restul nu prea.

| ferdin a răspuns:

E un domeniu bun si frumos.

| Edwward a răspuns:

Este un domeniu foarte bun,si poti face cursurile de actorie,dar daca vrei sa-ti construiesti o cariera pe asta,nu iti recomand s-o faci in Romania, cel mai bine este sa te orientezi catre Hollywood. Am trait efectiv,pentru jumate de an in acea zona,nu am facut actorie sau ceva gen,dar am rude pe acolo si am fost in vizita. Greu e pana prinzi un film de calibru Hollywood,ca dupa aia,va fi mult mai usor. Oricum,ai mult de lucru cu chestia asta,chiar daca pare usor... trebuie sa-ti gasesti si un manager bun. Si, gandeste-te, daca devii star, nu vei mai umbla pe strada libera cum umbli acum. laughing Viata aia are si parti bune si rele... Oricum, succes happy